„Nemyslím si, že jsme byli lepším týmem, řekl bych spíše šťastnějším,“ hodnotil vedoucí domácího mužstva Roman Löffler. Jeho celku se vyvedlo střídání. V 75. vběhl na hřiště za stavu 1:2 Petr Lank a dvěma trefami v 81. a 89. minutě zařídil svému týmu vítězství. „Ta změna nám určitě pomohla,“ souhlasil s jedním z důležitých momentů zápasu Löffler. „A navíc jsme dali tři góly do kopce,“ ušklíbl se v narážce na hostovické hřiště, které leží ve svahu. „Každý si na to stěžuje, ale my jsme toho dnes využili,“ culil se spokojený vedoucí Hostovic.

Další porážku zaznamenal Svádov, jemuž nestačila ani další trefa Lukáše Pittnera. Svěřenci Pavla Přibyla prohráli na hřišti Bohušovic nad Ohří 1:3.

Zbylé dva ústecké celky musely svá utkání kvůli nezpůsobilé hrací ploše odložit. Vytrvalý déšť neumožnil lídrovi z Mojžíře nastoupit v České Kamenici, nehrál ani Vaňov s Unčínem. Druhý duel už zná náhradní termín, hrát se bude ve středu 28.10. od 10.30 ve Vaňově. Svěřenci Michala Kubce náhradní datum zatím neznají.