Celkem 28 dětí ze 7 klubů čekal bohatý a pestrý program včetně dvou velkých výletů. Kromě zázemí v Povrlech, kde děti navštěvovaly například i koupaliště, bowling nebo tělocvičnu, se totiž v úterý a čtvrtek vydaly do Prahy a Drážďan.

První výlet obsahoval návštěvu tréninku SK Slavia Praha, kde se mladí fotbalisté mohli inspirovat, zároveň ale i popovídat nebo vyfotit s hráči mistrovského týmu. Samozřejmostí byla prohlídka Sinobo stadium či muzea domácího týmu. Druhou částí programu byla návštěva sídla FAČR, kde se nachází Síň slávy našeho fotbalu. Stejně tak ve čtvrtek se Ústečané podívali do útrob domácího stadionu Dynama Drážďany. Pro většinu kluků byl stadion s kapacitou 32 000 lidí tím největším, který dosud navštívili.

"Celý týden byl ve znamení velkých zážitků, tréninkového procesu mají kluci dostatek za celou sezónu. Proto se snažíme zpestřit kemp výlety či netradičními zážitky. Fotbal nás provázel celý týden, ale chceme, aby se děti bavily a odnesly si hezké vzpomínky. Například ve středu jsme se ve spolupráci s Policií ČR svezli i na jejich lodích a všichni byli nadšení. Jsme rádi, že i letos máme kladné ohlasy a již nyní připravujeme další novinky na další ročník," zhodnotil společný týden jeden z organizátorů kempu Milan Seidl.