Šesté místo pro Libouchec je určitě skvělá vizitka! To je ale jediné, co může kouče Strádala těšit.

„Odehráli jsme jen dva zápasy, a to v sestavě, o níž snad ani nechci mluvit. Příprava sice probíhala, ale někteří se vůbec neúčastnili. Je to těžké, když některé hráče za dva měsíce vidím jednou nebo dvakrát,“ neskrýval zkušený kouč rozčarování.

„Rok od roku je to horší a horší, ale to je o svědomí těch lidí,“ pokrčil rameny. V Libouchci jinak bývají zimy tradičně klidné, i tentokrát zůstal kádr stejný. „U nás se v zimě žádné velké přestupy nedělají.“

Strádalův soubor měl začít jaro v Modré, v obou horských obcích ale pršelo či sněžilo. „Uvidíme, zda se bude vůbec hrát,“ odtušil před uzávěrkou tištěného vydání. Jeho slova se potvrdila jen o den později, kdy se oba kluby domluvily na odložení zápasu.

DIVOKÁ ZIMA V MOJŽÍŘI

Změn víc než kdy jindy zaznamenali přes zimu v Mojžíři. Ostatně čtrnáctá příčka asi není nic, s čím by mohl být tým kolem kouče Michala Kubce spokojený.

„I proto trenérský tým posílil Aleš Miltner, což je asi největší zimní impuls,“ zmínil Kubec příchod úspěšného kouče, jenž kdysi vytáhl do krajských soutěží Chabařovice a nyní stále působí u mládeže Army.

„Luan Bakiu přerušil kariéru, ale jsme domluvení, že v případě nouze nám pomůže,“ vypočítal dále. Přišli Kugler a Semenský, naopak novými tvářemi jsou brankář Kolinger, Tomáš Stehlík a Ondřej Šupík.

V přípravě zvládl Mojžíř čtyři duely s bilancí 3-1-0. Příprava se vydařila, účast byla velice slušná,“ uzavřel Kubec.