Domoušice musely otáčet zápas v Kadani, kde od 7. minuty prohrávaly, avšak i díky vyloučení domácího kapitána Martina Kocíka z 56. minuty, se jim to podařilo a vyzou výhru 4:1. V čele tabulky mají luxusní osmibodový náskok.

KANONÝŘI:
14 – Egrt (Srbice)
11 – Hankocy (Domoušice), Švábenský (Srbice)
10 – Králík (Brná)
9 – Krok (Perštejn), Šraga (Litoměřicko)

„U nás už je taková tradice, že musíme nejdříve dostat gól a pak začneme hrát. Soupeř v první půli běhal, bránil a spoléhal na brejky, čímž nám dělal starosti. Naštěstí se nám podařilo do přestávky vyrovnat. Ve druhé půli jsme si vytvořili převahu a naštěstí šance využili. Škoda, že ty dvě až v úplném závěru. Klid jsme mohli mít dříve, než pět minut před koncem,“ řekl kouč lídra tabulky Pavel Schettl.

Na třetí příčku poskočily Srbice, které si doma s chutí zastřílely. „S výsledkem jsme spokojení, ale s předvedenou hrou ne. První půli jsme odflákli, podržel nás gólman Daniel Zdeněk, který chytil tři lovosické šance. Něco jsme si řekli v kabině a druhý poločas už byl podle našich představ a jsme rádi, že jsme zápas takto zvládli,“ řekl srbický trenér Martin Luger.

Hokej ilustrační
Skončila jízda kališníků? A kde se zastaví bída Kadaně?

Čtvrtá Brná prohrála 1:2 na penalty v Perštejně. „Dostali jsme brzký gól a pak se nemohli dostat do herní pohody. Obíráme silné týmy, ale slabším zase body darujeme, takže z mého pohledu je to ztráta. Na druhou stranu osm kol v řadě bodujeme, což je dobré,“ řekl trenér hostů Tomáš Heřman.