„Konečně máme první výhru venku,“ oddechl si kapitán a šéf Sebuzína Zdeněk Kubát. „Oba týmy měly své šance, my jsme šli několikrát sami na brankáře, i domácí toho ale dost spálili. Povedlo se nám dát celkem pěkný gól a poslední půlhodinu už jsme to jen zavřeli s cílem to ubetonovat,“ přiznal bez vytáček.

„Výhra je pro nás důležitá nejen kvůli tomu, že je první zvenku, ale i proto, že jsme zůstali na dostřel soupeřům před námi. Bohužel ale vyhrála i většina týmů za námi, tříbodový zisk tak musíme potvrdit v dalším kole v Trmicích,“ dodal Kubát.

„Učíme se, určitě je to rozdíl proti okresu, ale zatím jsme celkem spokojení. Samozřejmě nás mrzí některé zbytečné ztráty třeba s Chlumcem, Českými Kopisty nebo Žitenicemi, na druhou stranu jsme bodovali s týmy ze špičky jako jsou třeba Svádov nebo Úštěk, takže se to vyvážilo,“ uzavřel. 

Svůj pohled na utkání přidal také trenér roudnické rezervy Bedřich Matoušek. „Chtěli jsme navázat na dvě venkovní výhry, což se nepovedlo. Hlavním důvodem je naše nízká produktivita, na vstřelení gólu potřebujeme strašně moc šancí. Ani směrem dozadu jsme nehráli dobře, věděli jsme, jak budou hosté hrát a přesto jsme je nechali, aby šli pětkrát sami na brankáře. Nedá se nic dělat, chtěli jsme se posunout do středu tabulky, takhle zůstáváme dole."


Načítám výsledky ...