Ústecko – Fotbalisté Neštěmic a Chuderova jsou i po 4. kole I. A třídy neporažení. Neštěmice doma otočily duel s Juniorem Děčín, Chuderov udolal Českou Kamenici.

Galapředstavení v Neštěmicích viděla slušná návštěva čítající 150 diváků. Hosté sice v poločase vedli 2:0, jenže domácí jim po změně stran nasázeli šest branek a díky skvělému obratu si připsali další tři body do tabulky. Pozitivní zprávou pro trenéra je i fakt, že do listiny střelců se zapsalo šest různých jmen včetně mladého talentu Patrika Peka či brankáře Čermáka, který proměnil pokutový kop.
Daří se i Chuderovu, který doma udolal Českou Kamenici 2:1. Domácí poslal do vedení těsně před odchodem do šaten Moučka, hosté ale po změně stran srovnali. Vítěznou trefu obstaral 12 minut před koncem kanonýr Soukup, který využil hrubého zaváhání hostující defenzivy a přisoudil domácím všechny body.

„Podle mě šlo o klasický remízový zápas,“ hodnotil duel Slavomír Vosyka, jenž zaskakoval na lavičce za trenéra Petra Čítka. „Hosté byli možná chvílemi i lepším týmem, v závěru nám ale obrovskou chybou darovali druhý gól a vítězství,“ konstatoval. Chuderov tak zatím patří mezi tři neporažené celky soutěže. „S bodovým přísunem jsme spokojeni, s předvedenou hrou už to ale tak slavné není. Naštěstí důležité jsou body a ty jsme získali všechny.“

I po čtvrtém kole pokračuje trápení Mojžíře, který tentokrát těsně nestačil na Proboštov a prohrál 1:2. Opatrná první půle přinesla nejvíce vzruchu po přímém kopu Stárka, jenž však trefil pouze tyč. „Ačkoliv byli domácí lepší, paradoxně jsme na šance vyhráli my,“ hodnotil úvodní dějství trenér Michal Kubec.

Ve druhé půli se po krásné ráně Sládečka dočkal Mojžíř vedoucího gólu, domácí ale nakonec duel otočili. „Při prvním gólu jsme nepohlídali standardní situaci, při tom druhém měli domácí i trochu štěstí,“ litoval Kubec. „My jsme pak museli hru o něco víc otevřít, žádnou vyloženou šanci jsme si ale nevytvořili. Naopak domácí chodili do naší obrany jak se jim chtělo,“ štvalo Kubce. „Stále nás trápí zakončení, na šance se strašně nadřeme, a pak je stejně neproměníme. Určitě ale nic nebalíme a proti Benešovu chceme doma uspět a získat sebevědomí do dalších kol.“