"Čím to? Přemýšlím nad tím prakticky od konce zápasu. Za stavu 2:0 jsme si asi mysleli, že to půjde samo. Chyběli nám někteří hráči ve středu pole, díky čemuž jsme postrádali odvahu a vynalézavost a vázla nám mezihra. Vaňov byl v této části pole lepší,“ přemítal trenér poraženého celku Michal Doboš.

Vaňov ve 23. minutě snížil na 1:2, do poločasu pak dokázal skóre otočit. „Bylo to asi nejhorších 20 minut, které jsem u nás kdy viděl. Naopak soupeř po gólu na 2:1 našel nové morální síly, my jsme se asi zalekli vítězství a pak už jsme se do toho až do konce zápasu nemohli dostat. Byla to od nás křeč a ten duel nám zkrátka nevyšel. Nutno ale říct, že Vaňov si to za bojovnost zasloužil, v kabině jsem použil výraz že nás prostě 'přechtěli',“ dodal.

Legenda TJ Mojžíř Josef Kolankiewicz. Takto ho znali v Mojžíři nejlépe.
Mojžíř pláče. Do nebe odešla legenda klubu

Slavila také rezerva Trmic, která doma díky hattricku Michala Cibríka zdolala Petrovice 4:2. Čtvrtou branku navíc domácí kanonýr nezištně připravil Benáčkovi.

„Čtvrt hodiny před zápasem nás bylo deset, takže musel nastoupit i Bery, což je ročník 1975. Na to, že jsme byli de facto ve splácané sestavě, jsem spokojený nejen s výsledkem, ale i s předvedenou hrou. Kluci mě mile překvapili,“ uvedl po zápase trenér domácího celku David Vávra.


Načítám výsledky ...