„Na vyložené šance jsme asi byli lepší, ale jinak měly převahu Chabařovice. Držely míč, dobře kombinovaly. Prohra na penalty samozřejmě trochu mrzí, ale co chceme, když ze sedmi penalt čtyři nedáme?“ dumal po utkání sebuzínský kapitán Zdeněk Kubát.

„Jinak jsme ale samozřejmě rádi, že se nám povedlo ovládnout podzim, ale daleko spokojenější budeme, pokud se nám to podaří na jaře dotáhnout k celkovému titulu,“ dodal.

Chabařovice si tak upevnily třetí příčku, navíc mají k dobru ještě odložené utkání proti Povrlům, které se ovšem bude hrát až na jaře. Druhé zůstaly Petrovice, v přímém souboji o čtvrtou pozici přejely Trmice rezervu Neštěmic 4:0, spolu s oběma těmito celky zůstal na 17 bodech také Vaňov, který na domácím pažitu počastoval rezervu Chlumce hned deseti brankami.

Klid do zimní pauzy získaly také Skorotice, které zdolaly Libouchec B 1:0, díky čemuž udržely kontakt se středem tabulky a naopak odskočily dolní polovině. „Od úvodu se hrál docela rychlý a pohledný zápas s šancemi na obou stranách, leč bez branek. Soupeř kopal v prvním poločase penaltu, ale náš brankář ji fantasticky vyrazil, což pro nás bylo důležité. V šatně jsem apeloval na kluky, abychom nic neměnili, že hrajeme dobře, a projeví se to i na skóre, což se nakonec stalo. I po gólu jsme byli nadále aktivní, díky čemuž jsme vyhráli,“ řekl trenér Skorotic Karel Walter.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS:
II.třída dospělých – 13. kolo:
Chabařovice – Sebuzín 0:0 pen. 5:4
Vaňov – Chlumec B 10:1
(2. Šotola, 14. Zeman, 16. Peřina , 30. Kožíšek, 31. Berger, 43. Ullmann, 45. Ullmann, 48. Šotola, 54. Ullmann, 64. Novotný – 40. Nasler)
Trmice – Neštěmice B 4:0
(15. Batyi, 30. Čisár, 35. Jaroš, 47. Cibrík)
Tisá – Povrly 1:2
(24. Kudrman – 13. Kolouch, 65. z pen. Coubal)