"Není moc co hodnotit. Prvních dvacet minut jsme byli rovnocenný soupeř, drželi jsme se a za stavu 2:1 se pokoušeli vyrovnat. Po naší chybě jsme ale inkasovali třetí gól a už jsme se nedostali do zápasu. Soupeř byl ve všem lepší a zaslouženě vyhrál,“ řekl sebuzínský Zdeněk Kubát.

„V první půli jsme nehráli dobře, neplnili jsme, co jsme si řekli, po chybě jsme prohrávali 0:1 a přežili jsme i další závary soupeře. Trochu jsme prostřídali hráče i posty, díky čemuž jsme otočili na 2:1, druhý poločas pak už byl v naší režii. Pochvalu si zaslouží celý tým, ale chtěl bych vyzdvihnout výkon Jana Bubly, který odjezdil opravdu výborný zápas a byl stěžejním hráčem,“ přidal pohled druhé strany lodivod neštěmické rezervy František Štěpánek.

Novým lídrem se tak stalo Velké Březno, které přejelo Chlumec B 5:1. „Nechci se nikoho dotknout, ale hráli jsme opravdu se slabým soupeřem. Chlumec měl jediného hráče na střídání, my máme mladé a běhavé mužstvo, až mi občas bylo soupeře líto," řekl trenér Jiskry Roman Kratochvíl. „Výsledek je sice dobrý, navíc jsme měli asi osm dalších tutovek, ale herně to nebylo nic moc. Jsme ale rádi, že jsme se po zimě vrátili na přírodní trávník," dodal.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS
II.třída dospělých – 14. kolo:
Povrly – Tisá 0:2 (8. Feix, 49. z pen. Koubek)
Trmice – Malečov 0:0 pen. 4:3
Libouchec B – Velké Chvojno 1:1 pen. 4:5 (41. Houda – 61. Flossmann)
Velké Březno – Chlumec B 5:1 (1. Konečný, 34. Gulyás, 37. Říha, 56. Radla, 89. Charvát – 53. z pen. Weber)
Neštěmice B – Sebuzín 5:2 (33. Wajshajtl, 38. Bubla, 58. Bubla, 68. z pen. Svoboda, 74. Černý – 3. Smatana, 84. Jakubec)
Vaňov – Přestanov nesehráno (hostující tým nedal dohromady potřebný počet hráčů)