Na čele III. třídy zůstává stále stoprocentní rezerva Brné, která uspěla také v Děčíně. I díky zásahu snajpra áčka z krajského přeboru Jevgenije Demčenka zvítězila 4:1. V závěsu je rezerva Trmic, jež zdolala 4:2 béčko Sebuzína, neporažené zůstávají také čtvrté Dubice, které ovšem musely už třikrát do penaltového rozstřelu.

Okresnímu přeboru vládne i nadále Sebuzín, který však tentokrát málem přišel o první body. V souboji s Tisou ho spasily až závěrečné minuty a dvojice Ehl – Jakubec, která dvěma slepenými brankami v posledních třech minutách rozhodla o vítězství lídra 2:0. Závěr patřil také Trmicím, jimž se povedlo v poslední desetiminutovce otočil zápas na hřišti Vaňova. Výhru 2:1 nakonec zajistili Líbal a Vávra.

Florbalisté Ústí ilustrační
Florbalisté už jsou na špici, hájit ji budou v souboji neporažených

VÝSLEDKOVÝ SERVIS
II.třída dospělých – 7. kolo:
Velké Chvojno – Povrly 1:3 (65. Palivec – 25. Patka, 32. Rajtora, 61. Richter)
Chlumec B – Malečov 0:2 (7. Maxa, 29. Křesánek)
Přestanov – Petrovice 0:0 pen. 3:4
Sebuzín – Tisá 2:0 (87. Ehl, 88. Jakubec)
Vaňov – Trmice 1:2 (66. Zeman – 82. Líbal, 89. Vávra)
Velké Březno – Libouchec B 3:1 (15. Poláček, 22. Pták, 44. Poláček – 37. Pokorný)

III.třída dospělých – 7. kolo:
Sebuzín B – Trmice B 2:4 (47. Hudík, 71. Kokoška – 32. Benáček, 56. Bláha, 61. Bláha, 78. Vávra)
Valtířov – Dubice 2:2 pen. 3:1 (11. Šumpík, 80. Kott – 64. Gulykáš, 65. Gulykáš)
Skorotice – Velké Březno B 1:0 (41. Smetana)
Chabařovice B – Povrly B 3:4 (33. Žembery, 73. Veselý, 80. Kytka – 48. z pen. Sochor, 60. z pen. Vaněk, 70. Zajíc, 46. Zajíc)
Lokomotiva Děčín – Brná B 1:4 (76. Bartko – 11. Heřman, 24. Demchenko, 71. Heřman, 72. Demčenko)