„Na přelomu listopadu a prosince pár našich fotbalistů po dva víkendy vyklidilo kabiny, aby mohla nastat jejich demontáž. Kluci makali i za nepříznivého počasí. Použitelné trámy se budou moct použít na posezení před novými kabinami. Zkraje nového roku obec kabiny odstranila. Do jara bychom měli mít nové, ale ještě se musí udělat výběrové řízení, kdo to vyrobí; projekt a stavební povolení máme," informuje Bílek. 

Velké Chvojno (ve žlutém) - Velké Březno
Tam, kde lišky dávají dobrou noc, budou mít nové kabiny. Přijde postup?

Fotbalisté, kteří ve Velkém Chvojně budou hrát, se tak dočkají daleko lepšího zázemí, než měli k dispozici doposud. V plánu je až osm nových buněk, kde bude dostatek sprch a záchodů. Diváci si konečně budou moct koupit párek a pivo, při sledování fotbalu už nebudou na suchu. 

Velké Chvojno je po podzimní části III. okresní třídy na druhé příčce, na vedoucí rezervu Mojžíře ztrácí šest bodů, naopak na „vlčáky" pod sebou má čtyřbodový náskok. „S umístěním po podzimu panuje spokojenost. Naší oporou je kapitán Trojan, který nevynechá ani jeden zápas, trénink či brigádu. Chvojno by potřebovalo víc takových srdcařů," chválí Bílek.  


Načítám tabulku ...