Kršňák je kovaný záložník, pozice v útoku je pro něj trochu netradiční. „Nejraději a nejčastěji nastupuji na kraji nebo ve středu zálohy. Teď mi ale trenér říkal, že by potřeboval někoho rychlého do útoku, tak jsme to zkusili,“ nastínil předzápasovou dohodu. „Útočníka jsem hrál asi podruhé nebo potřetí v životě. Že bych se tam přesunul nastálo? To nevím, ale s trenérem jsme to po zápase řešili. Říkal, že teď to byl dobrý tah, který vyšel, takže uvidíme, jak to bude v dalších zápasech,“ usmíval se spokojený střelec.

Ten nastoupil letos v základu poprvé, jinak měl v sezóně na kontě pouze několik desítek minut jako střídající hráč a jednu branku. „Víc mi nedovolí zdraví, proto nechodím ani za béčko. Čtyři roky jsem léčil dlouhodobé problémy s třísly, takže jeden zápas za týden pro žízeň mi stačí,“ líčil. Kvůli tříslům možná přišel i o lepší kariéru. Začínal totiž v Ravelu a následně v ústecké Armě, odtud si ho vytáhly Teplice.

Jenže tělo mu zkrátka profesionální úroveň nedovolilo, a tak se vrátil domů a kope okresní přebor. „Návrat mi vyjednal trenér Lukáš Král. Teplice mě vlastně vyměnily. V Chabařovicích totiž máme přípravku, takže se kluby dohodly, že pokud by se Teplickým někdo z naší mládeže hodně zamlouval, bez problémů jim ho uvolní.“