„Pohár nechceme vypustit, ale je možné, že se do sestavy dostanou i někteří hráči z širšího kádru,“ řekl ústecký trenér Jiří Jarošík, který v páteční premiéře ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE dovedl Armu k bezbrankové domácí remíze s Varnsdorfem.

Varnsdorf se představí na stadionu FK Přepeře. „My jsme první zápas sezony odehrát nemohli, neboť v kádru pardubické rezervy se vyskytl Covid-19. Teď se na první mistrovský zápas po půl roce moc těšíme. Všichni jsme prošli testy na koronu, tak věříme, že se hrát bude. Soupeř je velký favorit, ale i my jsme konkurenci příchodem zkušeného Martana a mladých zahraničních hráčů zvýšili,“ prohlásil trenér Josef Petřík.

„MOL Cup je pro nás také důležitý. Je pro nás motivací zahrát si opět proti ligovému týmu. Jako naposledy proti Zlínu. Určitě máme motivaci postoupit. Přepeře mají v týmu velmi dobré hráče, jakými jsou třeba Pavlata, Nesvadba, nebo Martan. Mají dobře složen tým, velmi nepříjemní jsou hlavně doma. Chystáme se na ně jako na ligový tým. Chceme postoupit. Očekáváme ale velmi těžký zápas, a tak jsme na to pořádně připraveni,“ uvedl před dnešním utkáním varnsdorfský trenér David Oulehla.

Střetnutí v Přepeřích i Komárově začínají shodně od 18.00.