Domácí nevstoupili do zápasu šťastně. V 17. minutě se k přímému kopu postavil Havel a nemýlil se - 0:1. „Moc jsem toho neviděl. Zeď se rezestoupila a míč jsem zaregistroval až v síti,“ přiznala bez okolků dlouholetá brankařská opora Osady Martin Souček

Brzy nato kontrovala nová akvizice Osady Rohlík. Z blízka prostřelil Soldána - 1:1. „On i Šerpán výrazně zvýší konkurenci v týmu. Jsem rád, že přišli,“ pochvaloval si posily Pavel Šumpík, trenér Střekova.

Osada ztrácela zejména při vzdušných soubojích ve vlastním vápně. Hlavou se trefil jak Kovář, tak i po změně v 48. minutě Wagner, kterému dovolila střekovská obrana luxus v podobě opakovaného zakončení - 1:3. „Potřebovali jsme ziskát všechny tři body. Remíza toho moc neřeší,“ ví střekovský šéf Ivo Zíka.

O dělbu bodů se postaral dvěma brankami Žaba. V 55. minutě ho vybídl nezištnou přihrávkou Šerpán - 2:3 a deset minut nato se prosadil důraznou koncovkou - 3:3. Těsně před koncem hasil požár Souček. Řítil se na něho kapitán Souše Schoř, ale neuspěl, a tak z oboustraně útočně laděného utkání nevzešel žádný král.

TJ Střekov - FK Siad Souš 3:3 (1:2). Rozhodčí: Dufek, Dvoroský, Jiřík. Diváku: 120.

Střekov: Souček - Koutný, Ren, Friedl, Novotný - Vosyka, Šerpán, Žaba, Česlák (46. Durlin) - Pokorný, Rohlík.