Zklamání zavládlo v Neštěmicích po nevydařeném duelu. „Celý týden jsem hráče připravoval na to, že to bude zlomový duel. Po třech výhrách vždy přichází uspokojení a nevyhnulo se ani nám. Hlavně přístup hráčů k prvnímu poločasu mě hodně rozladil,“ zlobil se neštěmický kouč Martin Peterka.

Střelec Jouza se trápí

Přestože Český lev první inkasoval a premiérově na jaře prohrával, mohl ještě v úvodním dějství vývoj duelu otočit. Tři dobré příležitosti měl například Martin Jouza. „Trápí se, nedaří se mu střelecky,“ krčí rameny trenér.

Bouře v kabině a změny v sestavě Český lev nastartovaly. Z velké převahy se urodil jen vyrovnávací gól Stárka. Nepomohla ani přesilovka, Kadaň dohrávala bez dvojice vyloučených hráčů. „Snažili jsme to tam prorvat ze všech stran, ale nebylo nám tentokrát přáno,“ mrzelo trenéra.

Do příštího zápasu ve Štětí ale chystá změny v sestavě. „Konkrétně zatím nic říkat nebudu, ale sáhnu do všech řad,“ slibuje kouč.

Marián Řízek se vrátil

Do hry zasáhl po dlouhé zdravotní pauze zkušený Marián Řízek, ale ani on svůj tým k výhře nedotlačil. „Je to škoda, měli jsme hodně šancí, dali jsme tyče, břevna, prostě smůla.“ Řízek, který na podzim působil v týmu i jako kouč, se teď snaží dostat do formy. „Pořád si myslím, že týmu ještě můžu pomoct,“ věří Řízek.

Ztráta je nepříjemná, ale naděje na postup prý stále žije. „Ve hře je hodně bodů, soutěž je vyrovnaná. Podívejte Brozany. V Soběchlebech daly gól v závěru a v nastavení je zachránila od ztráty tyč.“

Trenér favorizuje zkušené Brozany

Brozany jsou teď podle Martina Peterky největším favoritem na divizi. „Mají zkušený tým, těžko už to budou pouštět. Ale my nic nevzdáváme, budeme bojovat do posledního kola,“ burcuje Peterka.