Už bez Stárka, který posílil druholigové Ústí, se budou prát fotbalisté Neštěmic ve Štětí. Kouč Martin Peterka bude navíc postrádat i zraněné Jirotu s Kubaškou.

Peterka svému týmu věří dál

„Určitě je to oslabení, ale příležitosdt zase dostanou jiní. Alespoň se ukáže, jak silný kádr tu je. Já týmu pořád věřím,“ říká neštěmický kouč Martin Peterka. O tom, že by Český lev už rezignoval na postup, nechce slyšet. „Rozhodně to tak není. Po Kadani jsme měli hodinový rozbor, vyříkali si chyby, kterých bylo dost. A teď půjdeme znovu do boje,“ slibuje Peterka.

Štětí považuje za silného protivníka. „Dotahuje se na nás, ale my zase honíme Brozany. Budeme hrát ofenzivně, na vítězství,“ tvrdí kouč. Počítat už bude moct s uzdraveným Janem Studeným. „Pokud bude stoprocentně v pořádku, půjde do základu,“ dodal Peterka. Utkání se hraje dnes v 10.15 hodin.
Ve stejný čas nastoupí k důležitému utkání o záchranu v krajském přeboru Střekov v Litoměřicích.

Šlágr se hraje na hřišti v Trmicích

Magnetem fotbalového víkendu je derby Trmice – Velké Březno, které se hraje dnes v 10. 30. „Je to pro nás jedna z posledních šancí, v případě další prohry už by se odstup začal výrazně zvětšovat. Uděláme vše pro vítězství,“ říká vedoucí trmického týmu Petr Polák.
„Máme marodku, čekáme těžký zápas. Trmicím jde o všechno, přesto tam jedeme s cílem vyhrát a potvrdit úvodní jarní úspěch,“ netají velkobřezenský kouč Vincenc Jirkovský.

Chlumec dotáhl příchod Habrdleho


Chlumec hostí Českou Kamenici a na poslední chvíli se mu povedlo dotáhnout do konce příchod záložníka Habrdleho.
„Propadák s Milešovem musíme napravit. Nic jiného než vítězství si nepřipouštíme,“ tvrdí asistent chlumeckého trenéra Zdeněk Přibáň. Výkop duelu je v sobotu ve 14. 30.

Na ústecké derby tradičně dojde v 1. B třídě. Libouchec hostí Chuderov dnes v 16. 30. Zachraňující se Chabařovice se střetnou s Březinami a Vaňov s Prackovicemi rovněž dnes v 16. 30. Mojžíř cestuje do Horního Podluží.