Český lev má Souš

Důležitá utkání sehrají také ústečtí zástupci v krajském přeboru. Neštěmice doma hostí Souš a pokud dál chtějí pomýšlet na návrat do divize, musejí vyhrát. „Chceme navázat na kvalitní výkon ze Štětí a získat povinné tři body,“ hlásí neštěmický kouč Martin Peterka. Duel se hraje zítra v 16. 30.

Těžké to bude mít Střekov. Předposlední celek přeboru doma vyzve druhý Vilémov. Výkop je dnes v 16. 30 hodin. Kompletní čtveřice ústeckých zástupců v 1. A třídě zajíždí za soupeři. Desátý Chlumec jede na půdu čtvrtého Bezděkova. „Chceme navázat na čtyřbodovou domácí sérii a uspět i v Bezděkově,“ plánuje chlumecký hrající kouč Michal Novák.

Trmice u lídra

Nejtěžší to budou mít Trmice, předposlední celek soutěže se představí na půdě suverénní Bíliny. „Nemáme co ztratit, ale odevzdat to tam nejedeme,“ slíbil vedoucí trmického týmu Petr Polák. Do České Kamenice cestuje Přestanov, Velké Březno do Milešova. „Snad se po porážce a remíze dočkáme i vítězství na půdě soupeře,“ věří trenér Velkého Března Vincenc Jirkovský. Všechna utkání se hrají v sobotu v 16. 30 hodin.

O 3. místo

Duel Mojžíř – Úštěk bude hitem 1. B třídy, půjde o třetí příčku. „Chceme Úštěku oplatit podzimní porážku a udržet bronzovou pozici, “ přeje si kouč Mojžíře Jiří Maliga. Utkání začíná dnes v 16. 30. O pomyslných šest bodů hrají v Liběšicích Chabařovice. „Výhrou nad Březinami jsme utekli ze dna a teď to musíme potvrdit. Když se to podaří, budeme z nejhoršího venku,“ je přesvědčen chabařovický šéf Miroslav Falát.

Škvára končí

Poslední utkání na škváře odehraje Chuderov s Prackovicemi. Už od 23. dubna se předposlední škvára na Ústecku začne měnit v zelený pažit. „Rozlučku se škvárou pojmeme trochu slavnostně. Zveme všechny příznivce a bývalé hráče,“ řekl sekretář Chuderova Zdeněk Hajný. Výkop duelu je dnes v 10. 30.

Vaňov jede na hřiště děčínského Unionu (dnes v 16. 30), Libouchec se představí v Březinách dnes v 15. hodin.