V úvodu nevyužili možnosti Uhlíř a Tahal, ale ve 12. minutě tečoval Barvířův centr před brankářem Nekola a otevřel skóre. Pojistku mohl přidat Uhlíř, z hostů zahrozili Petr Pazdera a Samseli.

Milešov otočil

Ještě na začátku druhého dějství byli blízko trefě Rutar a Brodský, potom se ale začala karta rychle obracet. Aktivity se ujal Milešov a v 65. minutě vyrovnal po rohu neobsazený Hanzl. V 81. Pozděna zachránil tutovku Samseliho, čtyři minuty před koncem ale Pavel Pazdera rozhodl o vítězství.

„První poločas jsme odehráli velmi dobře, druhý nám naopak vůbec nevyšel a Milešov zaslouženě otočil skóre,“ ohlížel se trmický vedoucí Petr Polák. Záchranu svého týmu po prohře s Milešovem skepticky.

Ožije naděje?

„Už musíme spoléhat na úspěch týmů z Ústeckého kraje v divizi, naděje by ještě ožila v případě výhry na půdě našeho příštího soupeře Rumburku,“ dodal Polák.

„Byli jsme téměř celý zápas lepší a zaslouženě vyhráli. Domácí ještě podržel brankář a když museli střídat, neměli kvalitu,“ všiml si šéf milešovského týmu Josef Brabenec.

MSK Trmice – Milešov 1:2 (1:0). Branky: Nekola – Hanzl, Pazdera. ŽK: 1:1. Diváků: 100.

Trmice: Pozděna – Škopek (80. Machota) – Pilař, Šalda, Nekola – Barvíř (46. Chrudimský), Tahal, Uhlíř, Beran – Brodský, Rutar (70. Vávra).