Jiskře chybělo z jarní soupisky neuvěřitelných 12 hráčů, které museli nahradit dorostenci. Přesto mohla jít už ve 2. minutě do vedení. Na malém vápně se ocitl nikým neatakovaný Franěk, jenže pálil nad Jandovu branku.

V 18. podržel Velké Březno Bázler, když zlikvidoval tvrdou střelu Moravce z 10 metrů. Nad branku mířil Kirchnerův pokus v závěru úvodního dějství.
Na začátku druhé půle domácí znovu děkovali svému brankáři, který chytil gólovou střelu Vichtereye zblízka.

V 60. minutě zmařil druhou tutovku Franěk. Jiří Krebs ho poslal do brejku parádním pasem, jenže kanonýr Jiskry trefil jen do těla brankáře hostů.

O všem rozhodla 85. minuta. Domácí obrana nechala projít středem hřiště Moravce až do vápna a na jeho ránu z 10 metrů už byl brankář Bázler krátký – 0:1.

FK Jiskra Velké Březno – Sk Šluknov 0:1 (0:0). Branka: 85. Moravec. Rozhodčí: Chytil. ŽK: 3:2. Diváků: 50.

Velké Březno: Bázler – Matrka (85. Jarolav Krebs), Kulhánek, Jirkovský, Řezáč – Pozníček, Cimpl, Demčenko, Kmoníček (46. Jiří Krebs) – Franěk, Hnízdo. ?(obi)