Začali slibně

Do důležitého duelu vstoupily Trmice dobře a již v osmé minutě se k odraženému míči dostal Beran a poslal své barvy do vedení. To vydrželo domácím až do 78. minuty, kdy hosté nejprve Maněnou, kterého uvolnil Vaněk, srovnali, aby o chvíli později převážil misky vah na stranu České Kamenice přesnou trefou Dvořák a střelecký účet zápasu podtrhl Jírava, který využil přečíslení a mířil do prázdné branky.

„Pokud vedete ještě v 78. minutě, a pak dostanete během chvíle tři branky, to se nestává ani žáčkům v okresním přeboru,“ ulevil si trmický kouč Miroslav Slováček a pokračoval: „V podstatě dva góly byly do opuštěné branky, hráči soupeře zůstali neobsazeni. Hosté prostě fyzicky zvládli konec utkání lépe. Po této porážce je pro nás situace kritická.“

Litoměřická série

„Nám se daří venku lépe než na domácím hřišti, proto jsem i za nepříznivého stavu věřil, že se nám podaří minimálně srovnat. Nakonec jsme dosáhli na tři body a podle mého názoru byla výhra zasloužená,“ tvrdí kouč České Kamenice Josef Rákosník.

V dalším pokračování soutěže hrají Trmice na hřišti posledních Pokratic a v sérii zápasů s celky z Litoměřicka budou pokračovat i nadále, když v dalších kolech přivítají Bezděkov a vyrazí do Lovosic.

„Je to těžké, ale potýkáme se s koncovkou, pokud vystřelíme dvakrát na branku, nemůžeme čekat zázraky,“ dodává Slováček.

Jeho svěřenci opravdu branky střílejí hodně těžko, v odehraných jednadvaceti zápasech skórovali pouze osmnáckrát.

MSK Trmice – Česká Kamenice 1:3 (1:0). Branky: Beran – Maněna, Dvořák, Jírava. Rozhodčí Fraško, ŽK: 1:1, 80 diváků.

Sestava Trmic: Aim – Nekola, Rutar (90. Tatlánek), Beran, Pilař – Hrudka (86. Pocedič), ,Šalda, Uhlíř, Tahal – Brodský (70. Miko), Chrudimský.