Do sestavy Slovanu se vrátil záložník Vobecký a hned dal dva góly. Na vítězství Chabařovic ale jeho trefy nestačily. Nepomohlo ani to, že Slovan hrál celý druhý poločas proti deseti, když Junioru vyloučili střelce Betyara.

Domácí měli převahu i šance, jenže v pojišťující třetí gól je nepřetavili. A pět minut před koncem za to zaplatili. Levinský zbytečně fauloval a Horký po standardní situaci vyrovnal.

„Remíza je pro nás ztráta. Před zápasem bych bod bral, ale vzhledem k průběhu jsme jednoznačně měli vyhrát,“ litoval chabařovický šéf Miroslav Falát.
Chabařovicím se stále nedaří odpoutat ze dna tabulky a s dvaceti získanými body jsou předposlední jen díky lepšímu skóre se šluknovskou rezervou.

Teď čeká Slovan zápas pravdy na půdě jedenáctého děčínského Unionu, který stejně jako Chabařovičtí bojuje o záchranu a nasbíral zatím jen o dva body více.

„V Děčíně se rozhodne, je to pro nás naprosto klíčový zápas. Musíme prostě získat tři body,“ uvědomuje si Miroslav Falát.

Chabařovice – J. Děčín 2:2 (1:1). Branky: Vobecký 2 – Tyl, Horký. Rozhodčí: Hlavatý. ŽK: 3:5. ČK: Betyar (Děčín). Diváků: 50.

Slovan Chabařovice: Bičiště – Purkard, Herzina, Johannes (80. Levinský), Jirkovský – Vobecký, Vosyka, Čapek, Novák – Král, Votava. ?(obi)