Rychlý gól

Domácí začali aktivně a již ve 2. minutě hlavičkoval Zoubele těsně vedle branky. Stejný hráč však o chvíli později našel Vondáška a po jeho přesném lobu přes vybíhajícího gólmana Pospěcha šli domácí do vedení. Agilní Zoubele mohl ve 12. minutě zvýšit, pálil však pouze do Pospěcha. Pak se osmělili hosté, ale vytěžili pouze tři rohové kopy v rychlém sledu.

Po půlhodince hry měl branku na noze Fousek, kraloval však opět Pospěch. Vzápětí však gólman Jakubčovic fauloval Vondráška a z penalty zvýšil domácí kapitán T. Novák na 2:0. A těsně před přestávkou vstřelili domácí fotbalisté třetí branku, když diváky rozjásal Procházka.

V režii Nováků

Ve druhé půli nejprve pálil ve slibné šanci těsně mimo Zoubele a vzápětí přestřelil z malého vápna Karlík. Trest přišel za chvíli a na 1:3 snížil Kunc. Domácí si v těchto fázích zápasu vybrali oddechový čas a mohli za to krutě zaplatit.

Nejprve mířil do břevna Hanus a v 68. minutě dostali hosté výhodu pokutového kopu. Úmysl Langera však R. Novák vystihl a střelu vyrazil. A když trestný kop Fouska přistál na ruce jednoho z obránců, postavil se podruhé k penaltové exekuci R. Novák a ani tentokrát se nemýlil. Zvýšit mohl ještě Mašanský, jeho pokus však skončil na tyči.

FK Ústí – Jakubčovice 4:1 (3:0). Branky: 32. a 79. T. Novák z penalt, 5. Vondrášek, 45. Procházka – 56. Kunc. Rozhodčí Drábek, ŽK: Dvořák – Kopta, Langer. 424 diváků.

Ústí: R. Novák – Martykán, Palša, T. Novák, Dvořák – Procházka (84. Šimek), Vondrášek (87. Doboš), Fousek, Zoubele (75. Mašanský) – Karlík, Stárek.