V úvodu zahrozil pohotovou střelou ze šestnáctky Samko, ale potom přišly velké chvíle Modré. V 15. minutě ještě nebyl Sýkorův gól pro ofsajd uznán, ale ve 20. minutě už se hosté dočkali. Po křídelní akci Sýkora předložil míč Jiřímu Kosejkovi a ten doklepl míč do prázdné branky – 0:1.

Rychlá odpověď

Odpověď Českého lva byla rychlá. Už ve 24. minutě prošel míč po Šanovského rohu až na zadní tyč a střelec Barát zblízka nezaváhal – 1:1.

Před přestávkou mohly strhnout vedení na svou stranu oba celky. Po zmatcích v domácí obraně Sýkora hlavičkoval z pěti metrů vedle pravé tyče, na druhé straně šel po chybě beků sám od půlky Barát, gólman Jeřábek jeho pokus o lob vystihl a vyškrábl míč na roh.

Obrat ve 2. půli

Druhou půli ovládl Český lev. Ve 46. minutě si naskočil na Šanovského centr Jouza a hlavou otočil skóre – 2:1. V 75. znovu Šanovský dobře rozehrál roh a Kostovič dal hlavou uklidňující třetí gól. Deset minut před koncem Králík ideálně uvolnil Baráta, který pečetil vítězství Neštěmic.

Odevzdaná Modrá zahrozila až v 90. minutě, Z. Kosejk ale pálil těsně vedle.

FK Český lev Neštěmice – Jiskra Modrá 4:1 (1:1). Branky: 24. a 80. Barát, 46. Jouza, 75. Kostovič – 20. J. Kosejk. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 4:6. Diváků: 200.

Neštěmice: Valenta – Mikota, Jouza (70. Kříž), Kostovič, Jančík – Kubaška, Studený, Šanovský (76. Králík) , Holly – Barát, Samko (46. Rába). ?(obi)