Rychlý obrat

Jako první zahrozili domácí, když ve třetí minutě pálil Rutar těsně vedle hostující svatyně, ale pak vzali režii do rukou hráči Bezděkova. V 11. minutě je dostal do vedení neobsazený Buk a stejný hráč zvýšil o sedm minut později na rozdíl dvou branek.

V tu chvíli by zřejmě na Trmice nevsadil ani ten největší optimista, ale začaly se dít věci. Nejprve pálil Uhlíř pouze do boční sítě, potom se postavila střele Rutara do cesty tyč.A pak již domácí mířili do černého a za jedenáct minut byl stav 3:2. Po faulu na Brodského proměnil ve 27. minutě penaltu Rutar, následně prodloužil Beran do sítě trestný kop Škopka a ve 38. minutě vybojoval míč Chrudimský, Nekolovu střelu vyrazil gólman, ale Uhlířova dorážka byla přesná.

Deklasovaní hosté

Po přestávce fauloval Job Uhlíře a penaltu proměnil Rutar a po rozehrání se situace opakovala, navíc po druhé žluté pro Joba zápas skončil. Po hodině hry pálil Uhlíř do břevna a přesně dorážel Tahal a po ukázkové kombinaci Berana s Uhlířem, která si vysloužila potlesk diváků, byl stav už 7:2. Uspokojení přineslo dvě branky v síti Ajma a v závěru se po Beranově akci mohl při prvním startu za A tým zapsat mezi střelce Surmaj, netykal si však s přesnou muškou.

Trmice – Bezděkov 7:4 (3:2). Branky: Rutar 3, Uhlíř 2, Tahal, Beran – Buk 2, Pištora, Kouba. Rozhodčí Novotný, ŽK: 3:5, ČK. Job, Huja (B.), 80 diváků.

Trmice: Ajm – Nekola, Škopek, Brodský, Miko (75. Pocedič) – Beran, Šalda, Chrudimský, Tahal – Rutar (70. Surmaj), Uhlíř (78. Tadlánek).