Trmice B – Dubice 2:4 (0:1). Branky: Švejkovský, Miko – Jeníček 2, T. Matzke, P. Malejovský. Rozhodčí: Horvát. Bez karet. Diváků: 70.

Trmická rezerva se dvakrát přiblížila na rozdíl jediné branky, ale Dubice si vítězství vzít nenechaly.

Svádov – Sebuzín 5:0 (1:0). Branky: Urbánek 2, Dvořák, Vodehnal, Havel. Rozhodčí: Danda. ŽK: 3:0. ČK: Novák (Svádov). Diváků: 30.

Sebuzín nastoupil jen s devíti hráči, v první půli ještě držel krok, po obrátce už ale náporu lídra neodolal.

Brná – Velké Chvojno 3:3 (1:3). Branky: Jelínek, Ren, Balog – Mlenský, Fiala, Trojan. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 1:2. Diváků: 30.

Poslední Velké Chvojno vedlo už 3:0 a bylo blízko senzačnímu vítězství. Jenže Brná do poločasu snížila a po změně stran dvěma góly zachránila aspoň remízu.

Petrovice – Krásné Březno 5:1 (0:1). Branky: Pešata 2, Herišer 2, Kopecký – Ryska. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 0:1. Diváků: 60.

Ryska z týmu hostů sice svým prvním gólem v kariéře zařídil poločasové vedení, jenže Petrovice po změně stran zabraly a pěti góly otočily vývoj utkání.

Skorotice – Povrly 0:1 (0:0). Branka: Jan Škoda. Rozhodčí: Zíma. ŽK: 1:2. Diváků: 150.

V bojovném a kvalitním utkání se ujaly v úvodu druhé půle vedení Povrly a především díky několika dobrým zákrokům brankáře Zahradníka ho udržely.

Valtířov – Chabařovice B 2:2 (1:0). Branky: Beneš, Turek – Dudáš 2. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 1:1. Diváků: 80.

Valtířov vedl už 2:0, ale pak polevil a Dudáš dvěma proměněnými brejky zajistil Slovanu remízu. ?(obi)