„Těší mě vítězství, spokojen mohu být i se svým výkonem. I když tam samozřejmě byly nějaké chyby, hlavně z taktického hlediska, na jejichž odstraňování ještě musím pracovat,“ říká Zdeněk Stárek.

Chytil šanci

Do základu naskočil poté, co se vykartoval Džuban. „Měl jsem štěstí, že vypadl. Jinak bych se těžko do sestavy dostal,“ uvědomuje si.

Ústí už může slavit záchranu, ale jen s tím se spokojit nechce. „Naším cílem je sbírat dál body a skončit v tabulce co nejvýš.“

Zítra čeká rozjeté Ústí aspirant postupu do první ligy Bohemians 1905. „Na zápas se těšíme, snad dorazí hodně diváků. Určitě chceme nějaký bod urvat,“ plánuje Stárek.

Nejspíš zůstane

Vzhledem k tomu, že se v Ústí prosadil, je pravděpodobné, že už se zpět do Neštěmic vracet nebude.

„Nějaké informace už se ke mně dostaly, ale oficiálně se mnou nikdo nemluvil. Když jsem se vrátil z teplické rezervy, nepředpokládal jsem, že bych mohl ještě naskočit zpátky do velkého fotbalu. Za tu šanci jsem vděčný a udělám maximum, abych v Ústí mohl pokračovat,“ slibuje Stárek.

Jeho Neštěmice po porážce v Blšanech definitivně přišly o postup do divize.

„Líbí se mi, jak se o to kluci prali. Že Brozanům nedali nic zadarmo. A že prohráli v Blšanech určitě nebyla jen náhoda,“ dodal Stárek.