Svádov – Velké Chvojno 2:0 (1:0). Branky: Beneš, Dvořák. Rozhodčí: Horvát. Diváků: 40.

Svádov měl trvalou převahu, mohl vyhrát i vyšším rozdílem, ale hodně šancí ještě promarnil. Důležité tři body ale získal a už příští týden může slavit postup.

Tisá – Skorotice 2:0 (1:0). Branky: Marek Povejšil, Povejšil st. Rozhodčí: Danda. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Ve vyrovnaném utkání měli domácí úspěšnější koncovku a připsali si vítězství.

Povrly – Petrovice 1:2 (0:0). Branky: Jozífek – Kopecký, Pešata. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 2:2. Diváků: 40.

Povrly se na začátku druhého dějství ujaly vedení, ale Petrovice po dobrém výkonu dvěma góly zaslouženě otočily skóre. Domácí tým tak ztratil reálnou šanci na postup.

Valtířov – Trmice B (nedohráno, v 60. minutě ukončeno pro déšť za stavu 1:1). Branky: Rýdl – Chrudimský. Rozhodčí: Tachecí. Diváků: 30.

Krásné Březno – Brná (nedohráno, za stavu 0:2 v 73. minutě pro déšť ukončeno). Branky: Jelínek 2. Rozhodčí: Zíma. Diváků: 20.

Sebuzín – Dubice (nedohráno, za stavu 5:1 ve 45. minutě pro déšť ukončeno). Branky: Bím, Šťástka, Jaroš, Hynek, Borůvka – Vinš. Rozhodčí: Bílek. Diváků: 70.