Po dobrém úvodu Chabařovice vyklidily střed hřiště a těsně před poločasem po standardní situaci inkasovaly z kopačky R. Knopa.

Ve druhém dějství měl Slovan stálou převahu, která vyústila ve vyrovnání v 70. minutě. Králův průnik domácí zastavili faulem v pokutovém území a Krnáč nařízenou penaltu proměnil – 1:1.

„Za výkon ve druhé půli jsme si zasloužili vyhrát, ale i bod nás přibližuje záchraně,“ říká chabařovický šéf Miroslav Falát.

V předposledním dějství soutěže se Slovan na domácím trávníku střetne s třetím Heřmanovem, který však v jarním finiši podává nepřesvědčivé výkony. „Chceme vyhrát,“ dodal Falát.

Úštěk – Slovan Chabařovice 1:1 (1:0). Branky: R. Knop – Krnáč. Rozhodčí: Zdobinský. ŽK: 2:5. Diváků: 60. Slovan: Bičiště – Purkard, Herzina, Votava, Johannes – Vobecký, Vosyka, Krnáč (80. Levinský), Novák – Čapek, Král.