Začátek zápasu přitom trapasu nenasvědčoval. Velké Březno se po delší pauze sešlo v takřka optimálním složení. Chyběl jen stoper Kulhánek. „Úvodních dvacet minut jsme sehráli dobře a byli víc než vyrovnaným soupeřem. Jenže jsme některé šance znovu promarnili,“ litoval velkobřezenský kouč Jirkovský.

Po pauze výpadek

Potom přišel déšť a pauza, po které Jiskru postihl šestiminutový výpadek. Inkasovala tři branky. „Dopustili jsme se hrubek a Bílina je potrestala,“ uznal trenér.

Čtvrtý gól rozhodl

Ani za nepříznivého stavu 0:3 se ale Jiskra nechtěla vzdát. „V poločase jsme si řekli, že ještě zkusíme s výsledkem něco udělat. Jenže jsme dostali čtvrtý gól a definitivně se sesypali. Pak už bylo jen otázkou času, kolik gólů dostaneme,“ líčil Jirkovský.

Výsledné skóre 0:6 znamenalo nejtěžší jarní porážku. „Vypadá to jako strašně jednoznačný zápas, ale do stavu 0:4 to bylo vyrovnané. Tak vysoká prohra byla opravdu zbytečná,“ štvalo Jirkovského.

Napraví dojem?

Poslední dvě utkání sehrají Velkobřezenští doma s Rumburkem a Lovosicemi. Snad si napravíme reputaci z posledních kol a vyjde nám alespoň závěr soutěže,“ věří Vincenc Jirkovský.