O nové sezoně

Poslední duel FK s aspirantem postupu, Bohemians 1905, nabídl na teplických Stínadlech kvalitní podívanou, bohužel opět s nešťastnou koncovkou pro severočeský celek. „V závěru jsme se snažili o tříbodový zisk, ale přišla individuální chyba, soupeř vstřelil v nastavení vítězný gól a my přišli i o remízu,“ vrátil se k duelu s Bohemkou ústecký kouč Svatopluk Habanec a pokračoval: „To však už patří minulosti a nyní se již mluví o tom, jak bude vypadat další sezona.“

Opět úzký kádr

Oba nedělní soupeři jsou sousedy v tabulky, Ústí na devátou Čáslav ztrácí tři body a v případě výhry se dostane před ní. Na podzim v Ústí vyhráli domácí 3:0 díky trefám Fouska, Zoubeleho a T. Nováka. „Čáslav jsme na podzim doma přejeli a bodovat chceme i na jejím hřišti,“ plánuje Habanec, kterého však trápí tradiční problémy.

„Je to pořád stejné, celé jaro se potýkáme s úzkým kádrem. Palša má svalové problémy, od Bohemky netrénoval Džuban, natržený sval má Sedlák a pro Hanzlíka sezona skončila, půjde na operaci křížového vazu. Cílem byla záchrana, to jsme splnili, což je vzhledem k problémům malý zázrak a nyní hrají kluci o zisk co nejvíce bodů, a tím pádem i peněz,“ dodává ústecký trenér.