Už v 5. minutě se do šance řítil Uhlíř, přehodil vybíhajícího Jandu, ale i jeho branku. O chvíli později pálil Chrudimský ze šestnáctky z voleje, šluknovský brankář zasáhl. Agilní Uhlíř potom v rozmezí dvou minut střílel z úhlu do boční sítě a potom, co se proháčkoval přes tři beky, znovu ztroskotal na Jandovi.

Ve 25. minutě poprvé zahrozili Šluknovští a Pozděna musel předvést své umění. Vichterey vypálil z deseti metrů, gólman vyrazil na roh.

Neplodná převaha

Další velkou možnost měly Trmice ve 32. minutě, Škopek z trestného kopu mířil do břevna. Po akci Tahal – Beran – Uhlíř brankář Janda vyrazil míč na roh.
Šluknov se znovu důrazně připomněl v závěru prvního dějství, Čurgalli z 18 metrů trefil břevno.

Slepené góly

Oba celky se gólově prosadily krátce po změně stran. v 53. minutě Vichterey využil chybu trmické obrany a otevřel skóre. Už za tři minuty ale Uhlíř našel centrem střídajícího Mika a ten hlavou vyrovnal.

Trmice měly jednoznačně blíž k vítězství. V 67. minutě Uhlíř obešel i Jandu, ale jeho střelu do opuštěně branky zblokovali beci. Potom Pozděna musel likvidovat dělovku Čurgalliho, jenže v nastaveném čase znovu unikl Uhlíř, naservíroval míč Pocedičovi, který z malého vápna trefil jen tyč prázdné brány.

„Šluknov vytěžil z minima maximum, naopak my jsme nedali ani ty nejvyloženější šance. To se pak těžko vyhrává,“ krčí rameny vedoucí trmického týmu Petr Polák.

Sezonu zakončí Trmice v Jílovém. „Chceme se rozloučit se soutěží co nejdůstojněji,“ přeje si Petr Polák.

MSK Trmice – Šluknov 1:1 (0:0). Branky: Miko – Vichterey. Rozhodčí: Ilavskij. ŽK: 2:1. Diváků: 30.

Sestava MSK Trmice: Pozděna – Pilař (85. Pocedič), Škopek, Brodský, Nekola – Beran, Chrudimský (70. Hrudka), Šalda, Tahal – Uhlíř, Rutar (46. minuta Miko).