V úvodu prvního poločasu předvedl po centru Martykána akrobatické zakončení Fousek. Ze zadní tyče se opřel do balonu, ale na blšanského brankář Radu si nepřišel. V 22. minutě rozehrál ústecký špílmachr přímý kop na Karlíka, ovšem jeho hlavičku Rada lapil.

Hosté přijeli bez potrestaného Jamricha a Pilaře, ale zato s velezkušeným obráncem Novotným, kterého zkoušel v 30. minutě individuálně obejít Procházka, leč neuspěl. V 33. a 40. minutě se opět předvedl Rada. Chytil jak Mašanského střelu vleže, tak i tvrdý projektil z kopačky Vondráška.

První střela Blšan přinesla gól

I po změně stran byli i nadále aktivnější Habancovi svěřenci. Ale paradoxně se do vedení dostaly Blšany. Konkrétně v 69. minutě se střelou k pravé tyči prezentoval Hudec – 0:1. Blšanský hráč byl na trávníku pouhopouhou minutu!

V 76. minutě byl blízko vyrovnání ústecký bek Džuban, který po přetaženém rohu vyslal nekompromisní volej, ale ke škodě domácích míč letěl těsně nad Radovo břevno.

FK Ústí – FK Blšany 0:1 (0:0). Branka: 69. Hudec. Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: 1:1. Diváků: 328.

Ústí: Divecký – Stárek, Džuban, T. Novák, Dvořák – Vondrášek, Martykán, Fousek, Karlík, Mašanský (72. Hruška) – Vondrášek.