V prvním poločase se žádné fotbalové dostihy nekonaly. Obě mužstva si vytvořila jen hrstku brankových příležitostí. Po gólu nejvíce volala akce Bartoše z 35. minuty. Domácí záložník se prosmýkl do šestnáctky, udělal si prostor ke střele a tvrdě zakončil, ovšem jeho projektil orazítkoval pouze tyč.

„První půle byla vyrovnaná. Na výkonu se zcela jistě projevilo to neskutečné vedro, které panovalo po celou dobu zápasu,“ všiml si libouchecký Jaroslav Zelený.

Klačanský se činil

Po obrátce se musel v libouchecké brance hodně činit její strážce Klačanský. Muž, který přivedl mužstvo na trávník symbolicky jako kapitán. Byl to pro něho poslední mistrovský zápas. Rozhodl se ukončit svojí fotbalovou kariéru.

Slepené góly

V 60. minutě rozehráli hosté rychlý brejk. Pas za obranu dostal Krnáč, obešel Klačanského a přes křižujícího Zeleného skóroval – 0:1. Deset minut nato zahrávaly po faulu Libora Kučery na Vosyku Chabařovice pokutový kop. Sám poškozený ji proměnil– 0:2.

Domácí působili ospale a v 81. minutě mohli děkovat svému brankáři, že neobdrželi třetí branku. Klačanský brilantním zákrokem vytěsnil hlavičku nad břevno. „Druhý poločas jsme byli jasně lepší. Tři body nám přísluší právem,“ řekl šéf Chabařovic Miroslav Falát.

Libouchec – Chabařovice 0:2 (0:0). Branky: Krnáč, Vosyka (z penalty). Rozhodčí: Cvečka, ŽK: 4:1. Diváků: 50.

Libouchec: Klačanský – Honsa, Zelený, Libor Kučera, Král – Zita, Wild (46. Šebek), Bartoš, Meruňka – Strádal, Sucharda.

Slovan Chabařovice: Bičiště – Purkard, Herzina, Jirkovský, Likař – Vobecký, Krnáč , Vosyka, Čapek – Král, Hlaváček.