Čtvrtá příčka

Neštěmice skončily na čtvrtém místě, ale hlavně díky výbornému vstupu do odvet dlouho spřádaly postupové plány. Nejprve Neštěmice na jaře porazily 3:0 Roudnici, aby následně díky výhře 2:1 získaly skalp vedoucích Brozan. Následoval zisk tří bodů ze Soběchleb, pak pouze domácí remíza s Kadaní, ale poté přišla vítězná série a plný bodový zisk z duelů ve Štětí, se Souší, na hřišti Litoměřic a doma s Vilémovem a Modrou.

Postupový sen se začal rozplývat ve 26. kole, kdy Neštěmice prohrály v Libočanech s posílenou rezervou Blšan 0:3. A když přišla následně domácí porážka s L. Chomutov, bylo po nadějích.

Jedenácté místo

Střekov nakonec skončil na jedenácté příčce a panuje zde spokojenost se záchranou. V úvodu jarních odvet ještě Střekov hrál domácí zápasy na umělé trávě FK Ústí, pak již ale následoval návrat na domácí trávník.

Střekovský vstup do odvet byl opakem Neštěmic. Porážky v Roudnicí, s Kadaní i ve Štětí znamenaly sestupové starosti. Pak přišel první jarní bod za remízu 3:3 se Souší a důležitá výhra v Roudnici v duelu s Litoměřicemi. Poté ale Střekov v domácích duelech s Vilémovem a Modrou vyválčil jediný bod a stejně jako v případě Neštěmic se chleba lámal v Libočanech. Tady Střekov dokázal deklasovat blšanskou rezervu 6:0 a když vše potvrdil domácí výhrou s nebezpečným Chomutovem a zvítězil v Domoušicích, bylo nebezpečí zažehnáno.

Pak se do hry vložily rozmary počasí a střetnutí s Proboštovem muselo být pro průtrž mračen opakováno, ale to již bylo prakticky jasné, že Střekov nebude chybět v dalším soutěžním ročníku.

Silné duo

Brozany a Vilémov měly nejlepší bilanci na domácích hřištích i na půdě soupeřů a potvrdily postavení v tabulce. Neštěmice doma pouze jednou prohrály a získaly tady 31 bodů.

Střekov si jich připsal na konto o dvanáct méně. Na hřištích soupeřů získaly Neštěmice bodů dvacet při vyrovnaném skóre 19:19, Střekov přivezl ze čtrnácti zájezdů za soupeři jedenáct bodů, když třikrát zvítězil a dvakrát se o body se soupeři rozdělil.