Utkání se hrálo v Trmicích a celek Ústí si nebyl schopen v první poločase vytvořil souvislejší tlak. Přesto se díky chytrému lobu z 25 metrů Martykána dostal v 29. minutě do vedení. „Kouknu a vidím! Popravdě? Myslel jsem, že to jde nad,“ culil se autor povedené kulišárny Jan Martykán.

Za hosty byl hodně vidět levý záložník Svoboda, který v 24. minutě nezištně přihrál na Fikejze, ale jeho pokus z hranice malého vápna zpacifikoval brankář R. Novák. Dvě minuty nato vystrašil agilní Svoboda Nováka ještě jednou. Ostrá střela minula horní tyčku jen o půlmetru. Těsně před odchodem do kabiny měl smůlu i ústecký Procházka, jenž z těžkého úhlu zkoušel překonat gólmana Vaňáka, ale ten se tentokrát překvapit nenechal.

Po změně stran začal řídit hru Ústí střídající Fousek. Právě jeho levá noha vypustila v 60. minutě projektil, který neomylně zapadl pod břevno – 2:0. Ve velké šanci se ještě ocitl hlavičkující Džuban a těsně před koncem naservíroval před prázdnou branku míč Kříž Dvořákovi, ale jeho rána orazítkovala pouze tyč.

V 89. minutě vykopával z brankové čáry míč obránce Novák. V útoku FK se pohyboval Boček. Na testy přišel ze Sokolova. Trenér Pala si ho přeje mít v týmu. „Typologicky mi vyhovuje. Je hodně vysoký a má kila. Je platný, jak při útočných standardních situací, tak při obranných. Takový Honza Koller,“ pronesl lodivod.