Začal to Boček

První a důležitý gól vstřelila nová posila Martin Boček, definitivně pak moravského soupeře dorazila samostatná akce Petr Fouska, který měl „prsty“ v oboubrankách, když při Bočkově trefě si připsal asistenci.

„Fous mi dal balón a měl jsem za sebou dva obránce, kteří asi čekali, že mu míč z první vrátím. Tak jsem se s ním otočil a mezi obránci byla díra. Chtěl jsem se do ní trefit a vyšlo to, míč zapadl do branky.

V tréninku jsem celý týden trefoval tyče, až už si ze mě kluci dělali srandu, tudíž jsem moc rád, že se to tentokrát od tyče odrazilo do sítě,“ popisoval premiérovou trefu v ústeckém dresu Martin Boček.

Ústí prioritou

Se ziskem tří bodů Boček spokojenost neskrýval. Jsem rád, že jsme zahájili výhrou a já k tomu přispěl brankou. Utkání bylo těžké, Třinec nehrál špatně, o to více zisk tří bodů těší,“ tvrdí ústecký útočník a k brance „do šatny,“ říká:

“Určitě to s psychikou Třince trochu zamávalo, ale takový gól zamává s každým týmem,“ je přesvědčen Boček, který před příchodem do Ústí absolvoval i testy v Trnavě.

„Určitě jsem moc rád, že to takhle dopadlo, Ústí bylo mojí prioritou. Vše vázlo pouze na Sokolovu, který si neustále kladl nesmyslné požadavky. Ale nakonec to vyšlo a jsem moc rád, že mohu hrát v Ústí,“ neskrývá spokojenost Boček.

Nyní Bohemka

V dalším kole čeká na ústecké fotbalisty v sobotu dopoledne souboj na hřišti Bohemians Praha.

„Start se nám povedl a nyní na Bohemce určitě nechceme prohrát. Soupeř je nováčkem a v prvním kole se vrátil s porážkou 1:4 ze hřiště Hlučína. pokud bychom získali alespoň bod, určitě by panovala spokojenost,“ dodává Boček.