Kouč viděl video

Soupeř Ústí hostoval v prvním kole v Hlučíně a vrátil se s porážkou. „Výsledek vůbec neodpovídá průběhu. Viděl jsem zápas na videu a vůbec to nebylo tak jedmoznačné. Hostům byl v závěru první půle vyloučen gólman, jeho náhradník dostal hloupý první gól a utkání se pak zlomilo ve prospěch domácích.

Ti vstřelili jednu branku z penalty a dvě ze standardních situací,“ popisuje ústecký kouč Libor Pala, který vítěznou sestavu příliš měnit nebude.

„Možná na jednom, maximálně dvou postech. K dispozici už bude po zranění i Béreš,“ prozrazuje Pala.

Most proti Mostu

Celek pražských Bohemians získal na hostování trojici Brzezina, Jendruščák a Olejník z Mostu. „My zase máme z Mostu Benka, Béreše a hrál tady i Boček.

Tak ať si to kluci z Mostu rozdají proti sobě,“tvrdí ústecký kormidelník.

Je to vyrovnané

Libor Pala se ohlíží i za výsledky úvodního kola nového ročníku. „I když to neodpovídá průběhu střetnutí, asi mě nejvíce překvapil výsledek z Hlučína.

Viděl jsem domácí porážku Dukly s Opavou, ale tady to bylo na remízu, ovšem domácí nedokázali využít výhody pokutového kopu. A pokud jde o bývalé exligisty, Slovácko porazila Sokolov, ale Příbram doma pouze remizovala s fotbalisty Fulneku, což pouze potvrzuje vyrovnanost soutěže. Nikdo si prostě nemůže být ničím jistý,“ dodává ústecký kormidelník.