Utkání nebylo příliš bohaté na šance, když už se soupeři do nějakých dostali, zlikvidovali je pozorní brankáři. Ve 26. minutě Gallertovu střelu kryl Ondrka, na druhé straně zasáhl proti Učňově pokusu z malého vápna Bičiště.

Ve 32. minutě rozehrál roh mojžířský Sikora a Pavlík hlavičkoval těsně vedle pravé tyče. V závěru poločasu poslal rychle míč do hry po standardní situaci Vosyka na Čapka, který mířil nad branku.

Ve druhém dějství měly oba celky po jedné solidní příležitosti strhnout vítězství na svou stranu. V 83. minutě dobře vypálil Sikora ze šestnáctky, míč skončil kousek vedle pravé tyče. Minutu před koncem vybojoval po úniku Vobecký roh, na Vosykův centr si naskočil Krnáč a po jeho koníčku vyškrál míč na další roh Ondrka.

„Byl to těžký zápas a na konci nám trochu docházely síly, ale remízu považuji za zaslouženou. Žádný z celků neměl na šance výrazně navrch, jedinou vážnější soupeřovu zlikvidoval gólman Bičiště,“ hodnotil chabařovický trenér Miroslav Kadlec.

V příštím kole se Slovan střetne s nováčkem Krásnou Lípou. „Chceme potvrdit solidní výsledek výhrou. Mít čtyři body po dvou kolech by znamenalo dobrý vstup do soutěže,“ dodal Kadlec.

„Remíza je pro nás spíše ztráta. Byli jsme aktivnější, oproti soupeři jsme na tom byli lépe i kondičně,“ ohlédl se za derby mojžířský sekretář Josef Kolankiewicz.

Chabařovice – Mojžíř 0:0. Rozhodčí: Mecl. ŽK: 3:3. Diváků: 100.