„Jsem rád, že jsme potvrdili vítězství ze Žatce. Do týmu se vrátila bojovnost, zodpovědnost. Chomutov má kvalitní mančaft. Podařilo se nám využít šance, které nám soupeř nabídl. Při jejich útocích při nás několikrát stálo štěstí,“ přiznal kouč Střekova Pavel Šumpík.

Proměnu z těžko valící se karavanu v koně běžícího tryskem okomentoval trenér Střekova Šumpík. „Hráči se zvedli po psychické stránce. Chytli se i náhradníci. Negativem je velká marodka,“ posteskl si lodivod.

Ze zápasu s Chomutovem musel odstoupit Barát. Problémy s lýtkem. Čítek má zlomený palec u nohy. Mimo hru bude do konce podzimu. „Vypadá to až na jaro.

Snažím se kluky podporovat alespoň z lavičky, když to nejde ze hřiště,“ pronesl střekovský špílmachr Petr Čítek a s lehkým tónem dodal: „To, že skórovali

Lenc a Vosyka je v pořádku. Horší by bylo, kdyby se trefil Ren. To bych musel jít do plavek a přeplavat Labe. Ale o tuhle sázku se nebojím. V podstatě se dá vyloučit, že by vystřelil z 20 metrů a dal gól,“ smál se.

Lenc i Vosyka se mezi střelci neobjevují často. „Lenc má chodit na standardní situace. Prosadil se po centru Žaby. Vosyka byl ve správný čas na správném místě. Ale je pravda, že jsou to spíše sváteční střelci,“ sdělil Šumpík.V neděli zajíždí Střekov k lídrovi soutěže.

„Nechceme v Děčíne udělat ostudu. Do konce soutěže by bylo dobré získat minimálně tři body.“