Ztratili body

S dělbou bodů příliš domácí kouč Maliga nadšený nebyl. „Ztratili jsme body. Budeme je muset získat na jaře. Šancí jsme měli habaděj. Ale ani ty nejvyloženější jsme neproměnili, což se sice může stát ve třetí třídě, ale ne v krajském přeboru,“ hřímal Jiří Maliga.

Hosté přijeli s exneštěmickými Jouzou a Valentou. Oba přestoupili z Českého lva do Oldřichova v létě. „Chtěli jsme se ukázat. Výkon nebyl vůbec špatný. Bod bereme. Prohra by pro nás byla malou osobní ostudou,“ nechal se slyšet Marek Valenta.

Netěmický lodivod svůj tým na duo J & V nějak speciálně nepřipravoval. „Mají svoji kvalitu. Rozhodně by své místo v našem kádru měli. Před sezonou se rozhodli odejít. Klub jim to umožnil a dnes proti nám stáli jako soupeři.“

Břevna a tyče

Útočník Jouza v neděli nedohrál. V 85. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen. Brankář Valenta se musel během celého zápasu mezi třemi tyčemi hodně otáčet a když už mu nepomohla ani jeho croupierská obratnost, přišly na řadu břevna a tyčky.

„Terén byl hodně těžký. Ale těžko říct, co by bylo za týden. Možná by to bylo ještě horší,“ udělal nohou brázdu ve sněhu Valenta. A bude za Oldřichov chytat i na jaře? „Bude se jednat. Zájem z jejich strany je. Uvidíme.“

Poslední zápas

Neštěmice stejně jako Oldřichov vybojovaly 23 bodů. Jsou v horní polovině tabulky. V neděli pravděpodobně sehrají poslední zápas letošního roku. „Měli bychom hrát s Mojžířem. Chceme dát příležitost všem hráčům i z lavičky.

V kádru přes zimu nečekám velké změny. Máme mladý tým. Většině je kolem devatenácti a dvaceti let. Budujeme tým nejenom na jaro, ale i výhledově na příští sezonu,“ sdělil Maliga.