Všichni s výjimkou Střekova se na zeleném trávníku představí dnes.

Krajský přebor

Na první výhru oba týmy z regionu stále čekají a v dalším kole se utkají se zástupci nejvyšší krajské soutěže z Litoměřicka. Fotbalisté Neštěmic změří dnes od 17.00 v Bezděkově síly s nováčkem soutěže a Střekov hraje doma netradičně zítra, kdy od 17 hodin hostí Štětí. „Chtěli jsme si zápas předehrát v týdnu, na to však soupeř nepřistoupil, a tak hrajeme v neděli. V dalších zápasech se ale vrátíme k sobotnímu termínu,“ vysvětluje střekovský šéf Ivo Zíka.

I. A třída

Kompletní trojlístek z Ústecka má v premiéře nového soutěžního ročníku dnes výhodu domácího hřiště. Velké Březno hostí Modlany, na hřišti Přestanova se představí fotbalisté Soběchleb, kteří minimálně na rok opustili eltní krajskou společnost a v Libouchci je na programu souboj nováčků, když domácí celek hostí soupeře z Krupky. Všechna tři utkání začínají v 17.00.

I. B třída

Již v 10.45 hodin otevře Chuderov v derby duelu s Vaňovem nový travnatý pažit, od 14.30 hostí po sestupu z I. A třídy Chlumec nováčka soutěže z Františkova.

V 16.00 začíná duel ve Svádově, kde hrají Liběšice. Dalšího nováčka z Povrlů čeká os 17.00 prestižní derby, když v úvodním kole hostí Mojžíř, Chabařovice ve stejnou dobu čeká domácí duel s týmem Březin a ve Fojtovicích hostí Heřmanov Trmice.