„Myslím, že jsme dokázali favorita potrápit, mužstvo bojovalo a v první půli jsme měli i více ze hry. Po přestávce byl zase ve vyrovnaném utkání lepší soupeř. Utkání by slušela remíza, ale bohužel Hajas a Göckert své šance nevyužili a hosté gól dát dokázali,“ vrací se k utkání předseda Povrlů Karel Jozífek a dodává:

„Nevěšíme hlavu, dokázali jsme sehrát vyrovnanou partii s favoritem postupu, který se do poslední chvíle strachoval o vítězství, tak chceme získat body jinde, třeba už nyní na hřišti Unionu Děčín.“

Příliš spokojený s výkonem svých svěřenců nebyl mojžířský kouč Pavel Pirot, který absolvoval vítěznou premiéru v boji o body v roli hlavního trenéra.

„Spokojený jsem se ziskem tří bodů, ale určitě ne s výkonem. V první půli byl katastrofální, po přestávce přišlo mírné zlepšení a podařilo se nám skórovat. Čekali jsme bojovný fotbal, ale také jsem očekával, že budeme mít výraznější převahu. Tři body v úvodu jsou dobré, ale nyní musíme výhru potvrdit v domácím střetnutí s Heřmanovem,“ tvrdí Pirot.

------------------

Povrly – Mojžíř 0:1 (0:0). Branka: Doubrava. Rozhodčí: Husar. ŽK: 1:1. Diváků: 150.

Povrly: Koutský – Molinger, Zich, Fojtík, Vaněček – Göckert, Zápotocký (25. Dlouhý), Köhler, Hajas – Z. Škoda, J. Škoda (68. Jozífek).

Mojžíř: Bičiště – Neuman, Král, Učeň, Kolařík – Holakovský (46. Doubrava), Sýkora, Růžek, Rickardt (46. Valta) – Vitásek, Schmied