Ve hře bude i třináctka zástupců Ústecka a fotbaloví fanoušci z regionu se mají nač těšit, čtyřikrát totiž změří ve vzájemných soubojích síly mužstva z Ústecka.

Krajský přebor

V posledním odehraném kole se utkali fotbalisté Neštěmic a Střekova s celky z Litoměřicka. Prvně jmenovaný tým vyrazil na hřiště bezděkovského nováčka a připsal si na konto premiérový zisk tří bodů v sezoně, když nad celkem z předměstí Roudnice zvítězil 2:0. „Výhru už jsme potřebovali jako sůl, nyní ji chceme potvrdit v derby, na které se moc těšíme,“ tvrdí neštěmický kormidelník Marián Řízek.

Střekov získal první bod v nové sezoně po domácí remíze 2:2 v souboji s fotbalisty Štětí. „Trápí nás koncovka a děláme hrubé chyby. V Neštěmicích to bude těžké,“ ví trenér Osady Pavel Šumpík. Derby v Neštěmicích bude zahájeno zítra v 17 hodin.

1. A třída

V první kole I. A třídy měla trojice z Ústecka výhodu domácího hřiště, na bodový zisk však nedosáhla. Velké Březno podlehlo 1:5 Modlanům a dnes se představí od 17.00 na hřišti Jílového. Nešťastný gól rozhodl o tom, že si z Přestanova odvezly tři body Soběchleby a dnes rovněž od 17 hodin hraje Přestanov v Českých Kopistech.

V souboji nováčků prohrál Libouchec 0:2 s Krupkou a o první bodový zisk bude bojovat zítra od 17.00 v Děčíně, kde na Městském stadionu změří síly s domácím Juniorem.

I. B třída

Hranice regionu opustí z osmičky zástupců Ústecka pouze nováček z Povrlů a třikrát se týmy z regionu utkají ve vzájemných soubojích.

Všechna střetnutí se hrají dnes a první derby je na programu již v 10.30 hodin v Trmicích, kde v souboji úspěšných mužstev z premiéry hostí domácí fotbalisté Svádov. Výkop dalších zápasů je v 17.00 a v dalších derby duelech hostí Chabařovice Chuderov a ve Vaňově se představí Chlumec. Výhru z Povrlů bude chtít potvrdit Mojžíř v domácím souboji s Heřmanovem a stejně jako Libouchec, čeká cesta do Děčína na Povrly, které změří síly s Unionem.