Svým spoluhráčům vytvářel brankové příležitosti, tlačil se před branku soupeře a neúnavně se vracel do obrany Ústeckých Lvů. Nakonec byl slovenský útočník Martin Šagát za svůj výkon „odměněn“ dvěma góly a zaslouženě se stal hrdinou večera.

Martine zápas s Mostem vám vyšel, dal jste dva góly, jste spokojen?

O ty branky vůbec nejde. Jde o to, jak hrál celý tým. Dali jsme dva rychlé góly a od toho se pak odvíjel celý zápas.

Jak si pochvalujete spolupráci se Skleničkou a Mikulíkem v útoku?

Proti Mostu jsme spolu v utkání hráli poprvé. Ale na tréninku nám to šlo, takže nás dal trenér dohromady a myslím si, že by nám to v sezoně mohlo klapat.

Takže byste chtěl s těmito hráči hrát i nadále?

Je mi to úplně jedno. Pokud si budeme rozumět na ledě i mimo něj, tak není důležité s kým hraju v lajně. Všichni kluci v týmu jsou v pohodě.

Jak byste zhodnotil přípravu na novu sezonu?

Měli jsme nějaké výkyvy. Pár zápasů jsme odehráli excelentně, pár se nám jich zase nepovedlo. Ale tak už to v přípravě bývá. Na sezonu jsme připraveni dobře.

Další přípravný zápas sehrajete v Pardubicích, s jakým cílem tam vyrazíte?

Doufáme, že tam vyhrajeme. Pojedeme tam s tím, abychom měli dobrou obranu a z rychlých protiútoků budeme chtít dát nějaký gól.

Jaké budou cíle ústeckého týmu v nové sezoně?

Cíle jsou jasné. Držet se v horní polovině tabulky a dostat se z co nejlepší pozice do play off. Chceme se dostat co nejdál, popřípadě zkusit se probojovat až do extraligy.

Kdo bude vaším největším soupeřem v první lize?

Kvalitních soupeřů je tam hodně. Silné bude určitě Brno, Olomouc a hlavně Chomutov. Jsou tam silné týmy, ale myslím si, že máme na to je potrápit. Všechny zápasy ale budou důležité. Všechny musíme hrát naplno a s nikým to nesmíme podcenit.

Nedávno jste se dostal do širšího kádru slovenské reprezentace, co tomu říkáte?

Myslím si, že je to skvělá příležitost. Pokud budu podávat dobré výkony, tak věřím, že dostanu i nějakou šanci zahrát si v extralize abych si pak mohl v reprezentační přípravě zahrát pár zápasů.