Krajský přebor

V posledním odehraném kole zvítězily Neštěmice 2:1 na hřišti Proboštova a v zítřejším duelu se Žatcem, který bude zahájen v 17 hodin budou usilovat o premiérové vítězství na domácí trávě, kde zatím fotbalisté Českého lva podlehli Roudnici i v derby Střekovu. Ten před týdnem doma remizoval 2:2 s Modrou a dnes se již v 10.15 hodin představí v Litoměřicích, kterým se start do nové soutěže příliš nevydařil.

I. A třída

Devět utkání, z toho šest na domácím hřišti a devět porážek, to je bilance trojice celků z regionu v I. A třídě, kde trio Velké Březno, Přestanov i nováček z Libouchce, stále čeká na první bodový zisk. Právě Libouchec k němu bude mít v dalším kole blízko, když hostí dnes od 17 hodin poslední Českou Kamenici a síly změří poslední dva celky tabulky. Ve stejnou dobu bude zahájeno i utkání Velkého Března na hřišti Soběchleb, které ještě na jaře hrály krajský přebor. Rovněž od 17 hodin, ale zítra, začíná střetnutí v Děčíně, kde bude soupeřem domácího Junioru Přestanov.

I. B třída

Stalo se již tradicí, že při účasti osmi celků z Ústecka není jediné kolo v A skupině I. B třídy bez derby a tentokrát jsou na programu dvě v Chuderově a Vaňově. Kompletní osmička z regionu se představí již dnes a v Chuderově, kde bude soupeřem domácího mužstva Chlumec, se začíná již v 10.45. Od 15 hodin hrají Trmice na hřišti Březin a zbývající duely mají výkop v 17.00. Lídr tabulky ze Svádova se představí na hřišti posledního Unionu Děčín a soupeře z Litoměřicka mají celky Mojžíře a Chabařovic. Prvně jmenované družstvo hostí Liběšice a v tabulce třetí Chabařovice hostí druhý Úštěk, když oba týmy mají na kontě stejný bodový zisk jako vedoucí Svádov. Druhé derby se hraje ve Vaňově, kam přijede nováček z Povrlů.