Fotbalistům Střekova i Neštěmic se v posledních utkáních dařilo a mají v 11. kole výhodu domácího hřiště. Již dnes od 15.30 hodin hostí na Osadě domácí Střekov v tabulce třetí Roudnici, která má na kontě stejný počet bodů jako druhé Neštěmice. Ty hrají zítra a rovněž od 15.30 přivítají celek z opačného pólu tabulky, když se utkají s Modrou.

Shodně dnes v 15.30 začínají zápasy trojice zástupců regionu v I. A třídě. Výhodu domácího hřiště má Velké Březno, na hřiště soupeřů zamíří Přestanov a nováček z Libouchce. Důležitý zápas se hraje ve Velkém Březně, kde domácí Jiskra, která je v tabulce na předposlední, třinácté příčce, změří síly s dvanáctou Českou Kamenicí a bude usilovat o první bodový zisk na domácí trávě. Body potřebuje i Přestanov, na který čeká cesta na hřiště posledního Rumburku, který je jediným týmem v soutěži bez vítězství. Libouchec, který získal cennou výhru v derby s Velkým Březnem, čeká utkání na hřišti Modlan,

I v I. B třídě hrají všichni zástupci Ústecka v soutěži dnes a první derby je na programu již v 10.30 hodin, kdy začíná souboj domácích Trmic s lídrem tabulky z Chabařovic. Další utkání mají výkop v 15.30 a fotbalový fanoušek si může vybrat, zda v regionu navštíví utkání v Mojžíři, kde hostí domácí Vaňov, nebo vyrazí do Svádova, kam přijede třikrát za sebou vítězný Chlumec, případně bude sledovat domácí střetnutí nováčka z Povrlů s druhým v pořadí tabulky I. B třídy, mužstvem Březin. Region tak opustí pouze Chuderov, který zamíří na Litoměřicko k souboji s družstvem Liběšic.