Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Přestřelku rozhodl Žárský

Chuderov - Ve fotbalové I. B třídě se hrálo derby na hřišti Chuderova a domácí celek získal tři body po výhře 4:3 nad celkem Trmic. I v dalším kole čekají na oba soupeře souboje s celky z Ústecka, když Trmice hostí Chlumec a na Chuderov čeká cesta na hřiště Mojžíře.

29.10.2008

Trmický gólman Ajm maří šanci chuderovského Žárského.Foto: Deník/ Rudolf Hoffmann

Do vedení dostal domácí v 18. minutě Jarošíkem, ale o sedm minut později dorážel po akci Grafa Zemín a bylo srovnáno. Vedení vrátila Chuderovu dělovka Tikovského, ovšem deset minut před přestávkou vyrovnal Tahal a o chvíli později se stejný hráč trefil opět a stav byl 2:3. Dvě minuty před koncem první půle bylo ale po střele Špačka opět srovnáno.

Druhý poločas přinesl jediný gól, když v 55. minutě využil chybného rozehrání hostí Žárský a rozhodl.

„Důležité vítězství, tři body jsme moc potřebovali. V první půli byli lepší hosté, ale po přestávce se hrálo podle našich not. Za stavu 4:3 jsme šli dvakrát sami na gólmana, ale zvýšit jsme už nedokázali,“ říká asistent chuderovského trenéra Miloslav Černý.

„Kromě tří branek v první půli jsme nevyužili další šance a za stavu 0:0 nastřelil Tadlánek tyč. Ve druhém poločase využili domácí naši chybu, byli lepším týmem, v závěru mohl srovnat Uhlíř, ale jeho pokus skončil opět pouze na tyči,“ lituje nevyužitých šancí trmický vedoucí mužstva Petr Polák a dodává:

„Podle mého názoru by zápasu slušela remíza, ale hraje se na góly a domácí dali o jeden více. My jsme už tradičně doplatili na koncovku. Do šancí se sice dostáváme, tři góly jsme dali, ale další příležitosti zůstaly nevyužity.“

Chuderov – Trmice 4:3 (3:3) Branky: Jarošík, Tikovský, Špaček, Žárský – Tahal 2, Zemín Rozhodčí: Koros ŽK: 3:3 Diváků: 120

Chuderov: Ondrka – Šindelář, Tikovský (46. Borkovec), Dvořák, Lučka – Špaček, Gabriel, Guttmann, Vobecký – Jarošík (89. Zavoral), Žárský

Trmice: Ajm – Hrudka, Jaroš, Tadlánek, Nekola – Šalda, Beran, Zemín, Tahal – Uhlíř, Graf

Autor: Otakar Gabriel

29.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
Fotbalisté Střekova. Ilustrační foto.

Střekov splnil taktiku a ve šlágru slaví

Při požáru bytu ve Štúrově ulici zemřel čtyřletý chlapec. Policisté spolu s hasiči ohledávali místo požářiště.
10

Noční tragédie v Teplicích. Při požáru v činžáku zemřel čtyřletý chlapec

Proti Ortelu a „dělníkům“ se v Ústí postavili zády desítky lidí

Ústí nad Labem - Finální mítink Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) v rámci předvolební kampaně se konal v úterý odpoledne na Lidickém náměstí.

Cizinci se nerespektování zákonů nevyplatilo. Sedl opilý za volant

Krásné Březno - Cizinec si myslel, že mu projde, když sedne opilý za volant. To se ale spletl.

Ústí přidalo učitelům v ghettech. S žáky i rodiči mají peklo na zemi

Ústí nad Labem - Udržet pedagogy ve vyloučených lokalitách je skoro nemožné. Když letošní zvýšení platu pomůže, město jim přidá i příští rok.

Dubice - Ředitelka hlásila vyprodáno, objednané sluníčko zaspalo, objevilo se nad nadšenými běžci až při vyhlášení, mlha komplikovala situaci běžcům i dokumentaristům.