Druhý Ravel porazil 4:0 Sebuzín a dotáhl se na rozdíl dvou bodů. O tom, kdo se bude v zimní přestávce vyhřívat na první příčce soutěže se tak rozhodne až v derniéře podzimní části a los posledního kola rozhodl, že se oba týmy střetnou v sobotu ve vzájemném souboji na hřišti Skorotic.

Síly změří nejlépe střílející celek druhé třídy, když hráči Skorotic zatížili zatím konta soupeřů 49 přesnými zásahy (soupeř 35) s týmem, který dosud s Petrovicemi nejméně inkasoval (13 branek, Skoroice ovšem dostaly o jediný gól více). A navíc Skorotice na domácím hřišti ještě neztratily, kdy tady vyhrály všech šest utkání a Ravel je zase nejlepší u soupeřů, odkud přivezl již třináct bodů.

Skorotice desetkrát vyhrály a dvakrát shodně podlehly 1:2. Před duelem ve Vaňově naposledy ve druhé kole na hřišti B mužstva Trmic. Ravel má bilanci devíti výher, v Mojžíři se s domácí rezervou po remíze 2:2 o body rozdělil a podlehl 0:2 v Petrovicích a 1:2 doma trmickému B týmu.„Pro Skorotice jsme vždy byli nepříjemným soupeřem, tak to snad bude platit i tentokrát,“ říká před duelem Pavel Forman z Ravelu.

„K prohře v posledním kole ve Vaňově se už nechci vracet, vedeme soutěž a každý ze soupeřů se na nás chce vytáhnout a stejné to bude i v sobotu,“ říká skorotický kouč Albín Nistor a dodává:

„Chceme udržet první příčku a stoprocentní bilanci na domácím hřišti. Pro výhru uděláme maximum.“