Všech třináct zástupců regionu hraje své zápasy v sobotu a s výjimkou derby v Trmicích, kde domácí celek změří síly s nováčkem z Povrlů od 10.30 hodin je jejich výkop ve 13.30.

Krajský přebor

Výhodu domácího hřiště mají Neštěmice, které hostí Bílinu netradičně již v sobotu. To znamená, že se vyhnou kolizi s nedělním druholigovým soubojem FK Ústí se Slováckem a navíc budou mít k dispozici i zkušeného záložníka Fouska, který v posledním duelu ve Vilémově citelně chyběl. Soupeř z Bíliny po sérii porážek dokázal zvítězit na hřišti Oldřichova a výhru potvrdil před týdnem domácím tříbodovým ziskem se Štětím. Celek Střekova čeká podzimní derniéra v Žatci, který má zatím na kontě o šest bodů méně než tým z Osady.

I. A třída

Na trio zástupců Ústecka v I.A třídě čekají další těžká střetnutí. Na domácím hřišti se představí Velké Březno, které po porážce v Rumburku opět kleslo na dno tabulky a tentokrát hostí vedoucí Lovosice, které ve dvanácti střetnutích pouze jednou remizovaly a jednou prohrály. Druhý Milešov, který na Lovosice ztrácí tři body hostí Přestanov a nováček z Libouchce, který rovněž potřebuje body jako sůl, vyrazí na horkou půdu do Českých Kopist.

I. B třída

První derby se hraje v Trmicích a pro domácí to bude hodně důležitý souboj, protože mají na kontě stejně bodů jako poslední Heřmanov. Soupeř z Povrlů zase přijede s cílem napravit domácí nezdar s Liběšicemi z posledního kola. Druhý souboj celků z regionu se hraje odpoledne ve Vaňově, kde se představí v tabulce druhé Chabařovice. Třetí Mojžíř přivítá na svém pažitu pátý Úštěk a v tabulce čtvrtý Svádov změří na domácím hřišti síly s lídrem tabulky z Březin, když soupeř už má jistotu, že přezimuje v čele. Na Děčínsko vyrazí fotbalisté Chuderova a Chlumce, když prvně jmenovaný celek se představí na hřišti nováčka z Františkova a Chlumec bude hostem Unionu Děčín.