O start na tradičním turnaji byl opět velký zájem?

Každým rokem nabírá turnaj na tradici a zájem o start je opravdu veliký. Letos se nám hlásilo celkem 21 týmů, z nichž nakonec vzešla turnajová dvanáctka. Po promyšlení systému turnaje jsme došli k závěru, že by čtrnáct týmů bylo na jeden den příliš, ale stále se nevzdávám myšlenky dvoudenního turnaje a věřím, že se to do jubilejního desátého ročníku povede. Největšími hvězdami turnaje byli Jarošík, Rada, Fousek, Martykán, Ryška, Rilke a Kostečka.

Exreprezentant Jiří Jarošík byl tahounem svého celku…

Hráči se na tomto turnaji scházejí po vánoční pohodě, setkají se zde i bývalí či současní spoluhráči a pro některé je to i začátek zimní přípravy. Jako pořadatel akce bych řekl, že každým rokem sílí kvalita týmů a tím i turnaje. Pro některé je to velký svátek si zahrát proti takovým jménům jako je Jarošík. Právě on byl opravdu velkým tahounem Atlantic teamu, kdy především v semifinále téměř sám vybojoval postup do finálového duelu.

Boje o závěrečné umístění přinesly kvalitní podívanou…

Ve finále se hra přelévala z jedné strany na druhou a oba týmy hrály, jako by to byl jejich první zápas a na hráčích nebyla znát únava. V tomto utkání excelovali především golman Divecký a duo Fousek – Jarošík. Při penaltovém rozstřelu byli šťastnější hráči Balticflory Teplice, když hned v první serii zalapal Divecký. V utkání o třetí místo se projevila zkušenost Los Galacticos a i zde se ukázal ve skvělé formě kanonýr Rilke ze Žiliny. V duelu nastřílel hattrick a pojistil si prvenství mezi kanonýry. Tento tým hrál asi nejlíbivější fotbálek, ale vybral si smůlu v semifinále.

Bylo něco, co vás zklamalo?

Velkým zklamáním byl jen výkon domácí, pořádající Pérovny (hráčů Ravelu, prvního týmu druhé třídy) Čekal jsem umístění do 5. místa, ale není si z koho vybírat, mezi slabšími a silnějšími týmy.

A jaké byla reakce na akci?

Převládaly kladné reakce a spokojenost, kterou potvrdili Jarošík, Rilke, Ohněník a další. Rád bych také poděkoval sponzorům (Inpeko, Zachariáš, Viamont DSP, Sauna Brooklyn a další) za možnost uskutečnění turnaje a krásné ceny. Další dík patří také pořadatelům a především mé rodině, za hráči uznávané občerstvení, na které se každoročně těší. Na závěr bych chtěl všem popřát hodně sportovních i životních úspěchů v roce 2009 a už se všichni těšíme na osmý ročník.